Manevi Terapi

30.00 24.00

Eser Adı: MANEVİ TERAPİ
Üst Başlık: ‘Hayat seni hangi noktaya getirirse getirsin sana vermek istediği ana mesaj: Kendi ÖZ’üne dönmen”(Şahdamarından Yakınım)
Dil: Türkçe
Yazar: EREN ŞANLI

MANEVİ TERAPİ

Eser Adı: MANEVİ TERAPİ
Üst Başlık: ‘Hayat seni hangi noktaya getirirse getirsin sana vermek istediği ana mesaj: Kendi ÖZ’üne dönmen”(Şahdamarından Yakınım)
Alt Başlık

Dil: Türkçe
Yazar: EREN ŞANLI
Yayın Yönetmeni: Çiğdem Okumuşlar
Editör: Zahid Gürsoy
Kapak Tasarımı: İlknur Muştu
Sayfa Düzeni: Adem Şenel
Kategori: Kişisel Gelişim – Tasavvuf
Kağıt: 70gr Holmen
Kapak: 350 gr Parlak Kuşe
İlk Baskı Tarihi: Kasım 2019
Baskı Sayısı: 1
Sayfa Sayısı: 250
Ebat (mm): 135 x 210
Ağırlık (Gram): 260gr
Barkod: 9786058019409
ISBN: 978-605-80194- 0-9

MANEVİ TERAPİ
Kendine Dön
içine atma dertlerini,
Bazen en güzel sözler teselli vermez olur.
En derin yaralar yüreğini dağlarken, Hayatta güçlü gözükme rolünü oynamaya çalışır insan. Hayatta güçlü olmak kadar güçsüz olmak da insana mahsustur.
Gerçek güçlüyü bildikten sonra güçsüz olmak da bir erdemdir unutma, Acılarını örtme kendi yalnızlığında, Yıkılmak, yorulmak da insana mahsustur cancağızım. Acılarını yaşa, Bak bakayım bu acı neler öğretmiş sana, Enkazın altından hangi hazine çıkmış, Dertlerinin derinliğinde hangi mana gizli, Ve derdinin içinde saklanmış olan derman ne? Onu bul!
Bazen yapılacak en güzel eylem susmaktır. Susup dinlemek Ve sadece izlemek tüm olan biteni yorumsuzca… Hayatın akışına fazla müdahale etmeden izlemek… Unutma sen hayatını değil, hayat seni bir yerlere götürür Hayata müdahale etsen de etmesen de, hayat sana ne yöne gideceğini yaşattıkları ile kendi belirler. Sen de gah isteyerek gah istemeyerek uyarsın.
Hayat seni hangi noktaya getirirse getirsin sana vermek istediği ana mesaj, kendi özüne dönmen.
Kendine dön, özüne dön hey can. Hayat seni kendi özüne çekmek istiyor. Nereye kadar aradıklarımızı dışarıda aramak,
Nereye kadar başkalarının yüzünden kendini unutmak. Nereye kadar kendin dışındakilere bağlanmak…
Sen kendine döndüğünde muhteşemsin, Kendine anlam verdiğinde değerli, Kendin olduğunda manalısın, En güzel hazine sensin kendin için unutma…
Yeter ki özüne dönmeyi bil, Yeter ki kendine gel, Yeter ki kendini kendinde bul. Manevi terapi kitabımız sizi dertlerinizden, üzüntülerinizden, sıkıntılarınızdan uzaklaştırıp maneviyatın engin deryası ile buluşturarak, bilinçlerin kendisindeki değeri fark edip kendi olma, kendini bulma bilincine ulaşmalarını sağlayacak bir kitap olma niteliği ile sizi özünüzle ve evrensel hakikatinizle buluşma fırsatı sağlayacak bir eserdir.
Tüm Okurlarıma sevgilerimi, saygılarımı, şükranlarımı sunarım.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manevi Terapi”